J. (Hans) Koopman

algemeen directeur Kelderman Groep

directie@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

C.M. (Kees) Blotenburg

directeur Kelderman Bouw & Burgerbouw

directie@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

P.C.H. (Pascal) Arts

hoofd Research & Ontwikkeling

arts@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

W. (Wout) van de Kleut

acquisiteur

vandekleut@keldermanbouw.nl
(0318)-209593

R. (Reinoud) van den Berg

administratie/personeelszaken

vandenberg@keldermanbouw.nl
(0318)-209511

M. (Marjon) Maat

hoofd Administratie

maat@keldermanbouw.nl
(0318)-209513

C.H. (Connie) Arissen-Sluymers

administratief medewerkster

arissen@keldermanbouw.nl
(0318)-209512

W. (Wout) Schut

werkenadministrateur

woutschut@keldermanbouw.nl
(0318)-209514

H.H.S. (Hester) Degen-van Roekel

hoofd Secretariaat & Communicatie

degen@keldermanbouw.nl
(0318)-209502

R.I. (Rolinka) Berkouwer-de Graaff

secretaresse

berkouwer@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

N.M. (Naomi) Heinstra

medewerker Communicatie

heinstra@keldermanbouw.nl
(0318)-209503

R.H. (Renate) van Prooijen – Lagerweij

medewerker Communicatie

vanprooijen@keldermanbouw.nl
(0318)-209503

Y.J. (Yda) Nijhof-Rijkers

kopersbegeleider

nijhof@keldermanbouw.nl
(0318)-209552

A.P. (Adriana) Witteman

kopersbegeleider

witteman@keldermanbouw.nl
(0318)-209551

B.W. (Ben) Houwer

hoofd Inkoop

houwer@keldermanbouw.nl
(0318)-209561

C. (Carmen) Olthof

assistent Inkoop

olthof@keldermanbouw.nl
(0318)-209553

W. (Wout) van Maanen

calculator

vanmaanen@keldermanbouw.nl
(0318)-209542

G. (Gerard) Boode

calculator

boode@keldermanbouw.nl
(0318)-209541

R. (Robert) Davelaar

senior werkvoorbereider

davelaar@keldermanbouw.nl
(0318)-209533

H. (Henk) van Laar

werkvoorbereider

vanlaar@keldermanbouw.nl
(0318)-209536

C.J. (Casper) Andriessen

junior werkvoorbereider

andriessen@keldermanbouw.nl
(0318)-209532

M. (Mehmet) İmamoğlu

junior werkvoorbereider

imamoglu@keldermanbouw.nl
(0318)-209535

A. (Arjo) Schutte

unitleider Burgerbouw

schutte@keldermanbouw.nl
06-10712554

M. (Marco) Stap

aftersales medewerker

stap@keldermanbouw.nl
(0318)-209592

A. (Albert) Welgraven

werkvoorbereider Burgerbouw

welgraven@keldermanbouw.nl
(0318)-209572

N. (Niels) Willigenburg

projectleider / senior werkvoorbereider

willigenburg@keldermanbouw.nl
(0318)-209534

J.M. (Michel) Ritsma

projectleider

ritsma@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

M. (Marcel) Heddema

projectleider

heddema@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

D.J. (Erik) Verhaaf

uitvoerder

verhaaf@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

M.L. (Mark) van Driel

uitvoerder

vandriel@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

F.E. (Fred) van den Brink

uitvoerder

vandenbrink@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

P. (Pieter) Kroesbergen

assistent-uitvoerder

kroesbergen@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

E.E.J.E. (Edward) Beumer

assistent-uitvoerder

beumer@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

S.C.H. (Simon) Naaktgeboren

assistent-uitvoerder

naaktgeboren@keldermanbouw.nl
(0318)-519073

error: Deze inhoud is beschermd